Oferta Świąteczna 🙂 2017!!! – Termin 22-26 grudnia 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy z chęcią spędziliby Święta Bożego Narodzenia (22 – 26 grudnia) w dzikich leśnych ostępach serca Borów Tucholskich :).

Tu zdecydowanie będzie królować cisza, lenistwo, spokój i nasze już legendarne, fantastyczne jedzenie :).

Nasza dzisiejsza propozycja jest MEGA 🙂 agroturystyczna, także wcale nie trzeba jeździć konno :), choć dla chętnych z pewnością jakiś wierzchowiec się znajdzie a wiadomo, że specjalizujemy się w naturalu :).

PROPOZYCJA:

22.XII Przyjazd w Piątek od godziny 18.00 da Wam możliwość odsapnięcia i przygotowania się do zapoznania się z nami, Ośrodkiem i zwierzakami :). Zapraszamy na pyszną kolację, grzane wino i chwilę spokoju przy ogromnym kominku w salonie :).

23.XII to dla większości słodkie lenistwo, zwiedzanie okolicy, jazda konna, książka przy kominku lub dla szaleńców – pomoc w kuchni 🙂

24.XII Przede wszystkim doskonałe śniadanie w okolicach godziny 10tej :), dla zainteresowanych pełny relaks przy chilllout’owej muzyczce, a dla tych, którym obroty jeszcze nie zeszły, nasza wewnętrzna atrakcja, czyli przygotowywanie wędlin domowej roboty (kiełbaski, szynki oraz pasztet od początku aż do wędzenia robione przez Was z naszą pomocą), oraz wspólne pieczenie ciast! Świetna zabawa i każdy oczywiście zabierze sporo z tych wyrobów później do domu :).

W międzyczasie lekki obiadek a po nim dla chętnych albo terenowa wyprawa konno (nie ma znaczenia, czy umiecie jeździć, czy nie – tak my, jak i nasze konie są przygotowane do spełnienia tego marzenia 🙂 a w cenie pobytu macie jedną jazdę od nas :)), albo też tradycyjny spacer po lesie „z kapcia” – polecamy niezwykły w zimowej aurze Rezerwat Cisów :).

Następnie z utęsknieniem wypatrujemy pierwszej gwiazdki, szybka kontrola czy przypadkiem pod choinką czegoś nie ma, oraz po rytualnym opowiadaniu wierszyków, dowcipów i innych metodach sprawdzania, czy byliście w tym roku grzeczni, zasiądziemy do przepysznej Świątecznej kolacji :).

Po tym w zależności od Waszego nastroju wieczór będzie rozrywkowy, lub spokojny, przy ogniu i… właśnie 🙂

25-26.XII te dni upłyną Wam pod znakiem ciszy, relaksu, ew. wycieczki do największego w Europie Rezerwatu Cisów, który przepięknie wygląda również zimą, kuligów, zabawy a może nawet nocnej konnej wyprawy z pochodniami :). Jest zdecydowanie przereklamowana i w rzeczywistości przez te pochodnie kompletnie nic nie widać, ale za to jaki klimat i niebywałe uczucie :). Oczywiście 3 posiłki dziennie i to takie, żebyście nie mieli sił wstać od stołu :).

Ponadto menu dopasujemy do Waszego gustu i tak naprawdę dopiero wspólnie w dniu przyjazdu ustalimy, co będziecie jedli w czasie pobytu w naszym Ośrodku :).

Oczywiście jeżeli tylko będzie możliwość i odpowiednia temperatura, to postaramy się zrobić ognisko w naszej zadaszonej altance :).

Dla najmłodszych mamy spore zaplecze malowanek, kredek, czasopism, bajek, puzzli, gier i zabawek :). W razie czego mamy również 3m wielkości ekran i projektor :).

Istnieje możliwość przyjazdu z psiakiem :).

Proponowany pobyt kończy się 26.XII do godz. 16.00, ale można go oczywiście dowolnie przedłużać w każdą stronę 🙂

Z ciekawostek w odległości 30 km od nas jest wyciąg narciarski, gdzie można się poślizgać 🙂 oraz aquapark. Zachęcamy zresztą do wzięcia nart ze względu na możliwość zorganizowania skiringu, czyli jazdy na nartach za koniem :)!

Cennik za pakiet Świąteczny:

Pobyt od 22 grudnia od godziny 18-tej do 26 grudnia do godziny 16-tej (łącznie 4 doby), pełne pyszne wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, 1,5 h jazdy konnej i żadnych dodatkowych kosztów:
· 720 zł/1 osoba
· 1390 zł/2 osoby
· 1999 zł/3 osoby
Dzieci do lat 2 bezpłatnie, do lat 6 połowę ceny
Z okazji Świąt w przypadku przedłużenia terminu pobytu koszt 1 doby dla jednej osoby to 170 zł
W dniu wyjazdu przygotowanie „wyprawki” z wędlin, które wspólnie robiliśmy, nagrywanie dla wszystkich płyt ze zdjęciami i serdeczne „do następnego razu” :). Oby jak najszybciej 🙂

Zapraszamy serdecznie

Magda i Marek 🙂