SYLWESTER 2019/2020!!!

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA SYLWESTRA Z NAMI :)!!!

W tym roku Sylwester wypada wcale nie najgorzej, bo z środą :)!
Tak więc opisujemy moduł podstawowy, choć można przyjechać duuuużo wcześniej :). Część zawodników przyjeżdża już od 22 XII :), ale większość z Was zacznie pobyt pewnie od piątku (27.XII) :). Jeśli mimo wstępu się nie zraziliście, to może poniższy opis sprawi, że nad wyjazdem podumacie tak na wszelki wypadek jeszcze chwilkę dłużej :).

Z przyjemnością przedstawiam Wam propozycję spędzenia tego dość świątecznego czasu z nami – sierściuchami :)!!!

29 XII Niedziela: przyjazd wieczorkiem, wymordowani po weekendzie i podróży zostaniecie zakwaterowani i czas do kolacji… a po niej peeełna integracja :). Podzielimy się również od razu na dwie grupy w zależności od umiejętności i rozpiszemy konie na sobotnią jazdę. Potem bawimy się jak zwykle z umiarem :), mając na względzie następne wieczory, w tym Wtorkową noc :).

30 XII: Śniadanie o 9.00, następnie dla chętnych wycieczka do rezerwatu Cisów, na saunę lub banię, oczywiście dla zapaleńców jazda konna, lub przejażdżka bryczką. Pełny relaks, spokój, cisza i w ogóle podejrzanie miło i nic nie zapowiada jutrzejszego dnia :). Wieczór przy grillu w salonie a może w altanie z ognichem i innym grzanym winem:)

31 XII SYLWESTER! Wstajemy bardzo powoli, ostrożnie i generalnie robimy wszystko szeptem :). Na śniadanko zapraszają mistrzowie kuchni: naprawdę nie jestem w stanie wypisać rzeczy, które będą do zjedzenia, a Wy nawet po przeczytaniu nazw nie uwierzylibyście, że to się je :). Ale żeby nie było tak błogo i sielankowo, mamy jeszcze w planie jazdy! Przed południem każdy dla fanatyków i szaleńców trochę potrenujemy na miejscu, około 13.00 wracamy do nabijania brzucha przed wieczorną wyprawą! A będzie kupa roboty… z przewagą kupy (jak mawia starszyzna szczepu) :).
Jedzenie standardowo obłędne i praktycznie bez przerw na stołach, a

o 22.00 (DLA CHĘTNYCH) wychodzimy do koni i robimy wyprawę w nocny teren zarówno wierzchem, (ci, co mają ochotę na jazdę w siodle) jak i ci, którzy mają ochotę na wycieczkę w bryczce 🙂  ! JAK SIĘ UDA, TO Z POCHODNIAMI!!! Jako właściciele bardzo dużej ilości zwierząt jesteśmy tymi, co to nie są fanami fajerwerków 🙂

Rewelacyjna przygoda i zdecydowanie niepowtarzalne przeżycie! Jazda leżąc na końskim grzbiecie, podziwianie gwiazd, pochodnie… sami zobaczycie :)!!!
Przed pierwszą kończymy jazdy!

Niestety nie mogę Wam obiecać, że tak będzie! Dwa lata temu spędziliśmy go na sankach :), a jeszcze wcześniej po prostu w głębokim, ciemnym lesie, po prostu po kolana w śniegu, przy malutkim ognisku, słuchając sów nad brzegiem strumienia… ten zapamiętałem jako najbardziej „koński”.

Także, jak go spędzimy ostatecznie, zależy od pogody i od Was samych :)! TROCHĘ MI SIĘ MARZY, ŻEBY TEGO SYLWESTRA ZROBIĆ PRZY KOMINKU :)!
Tak, czy inaczej, kiedyś wrócimy do Ośrodka, a impreza Sylwestrowa trwa od zakończenia jazd aż do ostatniego zawodnika :). Na miejscu zapewniamy wyśmienite jedzenie, ogromne ilości szampana i oczywiscie dooobrą muzykę…

1 I 2020 środa: No cóż… nie ma pośpiechu. Czeka nas cudowne powitanie kulinarne i bez względu na pogodę oraz samopoczucie ruszamy na spacer noworoczny lub szaleńcy do koni! Przed nami oczywiście wyprawa w głąb Borów, gdzie dotrzemy aż do „rezerwatu bobrów”, miejsca zupełnie odludnego, dzikiego… Tu czekać na nas będzie druga grupa, niewielkie ognisko i… no cóż, znów żarcie :). Po posiłku spacer powrotny oraz zmiana jeźdźców na koniach i droga powrotna do Ośrodka…
Koniec całej imprezy przewidujemy na około 17.00.
Pozdrawiam
Marek

Byłbym zapomniał o cenach :):

Pakiet od niedzieli wieczór do środy wieczór (4 doby): z Królewskim Jedzeniem, zakwaterowaniem w przytulnych pokojach, masą jazdy konnej, ubezpieczeniem i wszystkimi atrakcjami to:

·810 zł/1 osoba

lub

·719 zł/1 osoba    · 1019 zł/2 osoby    · 1999 zł/3 osoby w pakiecie agroturystycznym 🙂

Zapraszamy serdecznie :)!!!