SYLWESTER 2018/2019!!!

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA SYLWESTRA Z NAMI :)!!!

W tym roku Sylwester wypada wcale nie najgorzej, bo z poniedziałkiem :)!
Tak więc opisujemy moduł podstawowy, choć można przyjechać duuuużo wcześniej :). Część zawodników przyjeżdża już od 22 XII :), ale większość z Was zacznie pobyt pewnie od piątku (29.XII) :). Jeśli mimo wstępu się nie zraziliście, to może poniższy opis sprawi, że nad wyjazdem podumacie tak na wszelki wypadek jeszcze chwilkę dłużej :).

Z przyjemnością przedstawiam Wam propozycję spędzenia tego dość świątecznego czasu z nami – sierściuchami :)!!!

28 XII Piątek: przyjazd wieczorkiem, wymordowani po pracy i podróży zostaniecie zakwaterowani i czas do kolacji… a po niej peeełna integracja :). Podzielimy się również od razu na dwie grupy w zależności od umiejętności i rozpiszemy konie na sobotnią jazdę. Potem bawimy się jak zwykle z umiarem :), mając na względzie następne wieczory, w tym poniedziałkową noc :).

29 XII Sobota: te dzień będzie klasyczny, jak na nasze standardy. Śniadanie o 9.00, dla chętnych kolejno najpierw maneże, potem, po szybkiej zupce ok. 13.30, od 14.30 tereny, a po 18.00 zasiadamy do obiadokolacji, tudzież innej biesiady :). Wieczór przy upalnym kominku… i w ogóle 🙂

30 XII Niedziela SYLWESTER! Wstajemy bardzo powoli, ostrożnie i generalnie robimy wszystko szeptem :). Na śniadanko zapraszają mistrzowie kuchni: naprawdę nie jestem w stanie wypisać rzeczy, które będą do zjedzenia, a Wy nawet po przeczytaniu nazw nie uwierzylibyście, że to się je :). Ale żeby nie było tak błogo i sielankowo, mamy jeszcze w planie jazdy! Przed południem każdy dla fanatyków i szaleńców trochę potrenujemy na miejscu, około 13.00 wracamy do nabijania brzucha przed wieczorną wyprawą! A będzie kupa roboty… z przewagą kupy (jak mawia starszyzna szczepu) :).
Jedzenie standardowo obłędne i praktycznie bez przerw na stołach, a

o 23.00 wychodzimy do koni i robimy wyprawę w nocny teren zarówno wierzchem, (ci, co mają ochotę na jazdę w siodle) jak i ci, którzy mają ochotę na wycieczkę w bryczce 🙂  ! JAK SIĘ UDA, TO Z POCHODNIAMI!!!

TAK, CZY INACZEJ PRZYWITAMY NOWY ROK Z KOŃMI W LESIE I TO BEZ FAJERWERKÓW 🙂

Rewelacyjna przygoda i zdecydowanie niepowtarzalne przeżycie! Jazda leżąc na końskim grzbiecie, podziwianie gwiazd, pochodnie… sami zobaczycie :)!!!
Przed pierwszą kończymy jazdy!

Niestety nie mogę Wam obiecać, że tak będzie! Dwa lata temu spędziliśmy go na sankach :), a jeszcze wcześniej po prostu w głębokim, ciemnym lesie, po prostu po kolana w śniegu, przy malutkim ognisku, słuchając sów nad brzegiem strumienia… ten zapamiętałem jako najbardziej „koński”.

Także, jak go spędzimy ostatecznie, zależy od pogody i od Was samych :)! TROCHĘ MI SIĘ MARZY, ŻEBY TEGO SYLWESTRA ZROBIĆ PRZY KOMINKU :)!
Tak, czy inaczej, kiedyś wrócimy do Ośrodka, a impreza Sylwestrowa trwa od zakończenia jazd aż do ostatniego zawodnika :). Na miejscu zapewniamy wyśmienite jedzenie, ogromne ilości szampana i oczywiscie dooobrą muzykę…

31 I 2018 poniedziałek: No cóż… nie ma pośpiechu, konie poczekają na Was, ale co się odwlecze, to nie uciecze hehe :). Czeka nas cudowne powitanie kulinarne i bez względu na pogodę oraz samopoczucie ruszamy do koni! Przed nami oczywiście wyprawa w głąb Borów, gdzie dotrzemy aż do „rezerwatu bobrów”, miejsca zupełnie odludnego, dzikiego…

.

Tu czekać na nas będzie druga grupa, niewielkie ognisko i… no cóż, znów żarcie :). Po posiłku zmiana jeźdźców na koniach i droga powrotna do Ośrodka…
Koniec całej imprezy przewidujemy na około 17.00.
Pozdrawiam
Marek
A może ktoś ma ochotę na kulig bez sanek? DLA NAJTWARDSZYCH:

Generalnie używamy również sanek… Ale po co ? Kiedy widać, że tak też jest fajnie :):)!

Byłbym zapomniał o cenach :):

Pakiet od piątku wieczór do wtorku wieczór (4 doby):

z Królewskim Jedzeniem, zakwaterowaniem w przytulnych pokojach, masą jazdy konnej, ubezpieczeniem i wszystkimi atrakcjami to:

899 zł/osobę!

Zapraszamy serdecznie :)!!!