Kochani 🙂

BEZ PRAWA JAZDY! TYLKO DOWÓD OSOBISTY i możecie zwiedzać Bory Tucholskie do woli 🙂 :)!

CZYLI PO PROSTU RENTASKUTA 😉 !!!!

MONSTER jeździ po szosie, leśnymi drogami, zaparkuje dosłownie wszędzie! Serdecznie zapraszamy i polecamy nasze niezawodne bestie – 

Keeway HURRICANE 50 🙂 . Prawdziwa bestia wśród żuków i koników polnych

Opętańcza moc 4,5 Horsepowera oszałamia nawet najtwardsze krety i nornice. Spalanie rzeczywiście jest nieco podejrzane, ale trzyma się w okolicach 2,5 l/100 km – PRAWDOPODOBNIE DLATEGO, ŻE JEST NAPĘDZANY MIŁOŚCIĄ 🙂 🙂 🙂

Prędkość maksymalna w zależności od balastu od 45 do UWAGA!!! 60 km/h. To nie jest dobra zmiana!!! Nasze skutery objeżdżają ją jak chcą 🙂 To jest szaleństwo 🙂 .

Schowek z przodu jest naprawdę pojemny i bez problemu wejdzie tam z 5 kg grzybów!!! Lub 4 węgorze – przed wędzeniem 🙂

Schowek pod siedzeniem…. uuuuuu…. spokojnie 8 piw i to tak, że już się nie ruszą… można też przeliczyć na ilość szyszek, ale kogo to obchodzi?

 

 

ZAPEWNIJ SOBIE ODJAZD PO BORACH 🙂

Nasze stalowo szare bestie za co łaska lecz nie mniej niż… zawiozą Was wszędzie :)! Dopóki paliwo się nie skończy, bo zapomnicie dotankować 🙂 :). Wtedy memory 5 🙂 i przyjedziemy :):

CENNIK:

2 H (2 godziny): 39 zł

3 H (3 godziny): 49 zł

4 H (4 godziny): 65 zł

Powyżej 4 H do zamknięcia wypożyczalni: 80 zł

1 doba: 95 zł

Weekend (od 16tej do 16tej): 180 zł

1 Tydzień: 430 zł

Depozyt wpłacany w chwili wypożyczenia: 500 zł

Skuter z dostawą 🙂 : załadunek i rozładunek 15 zł, dowóz 1 zł/km w obie strony

 

 

 

 

PONADTO !!!

  • Dostajecie skuter w pełni zatankowany i taki też należy zwrócić do wypożyczalni. Można nie mieć okazji 🙂 – wtedy na miejscu uzupełniamy paliwo i rozliczamy brakującą kwotę 🙂 – Przypominamy, że pełny zbiornik to nie przelewki bo ok 22-24 zł 🙂 .
  • Dla chętnych udostępniamy fantastyczne trasy (pliki google maps), które pozwolą Wam bez szukania pojechać bezpośrednio w najpiękniejsze miejsca w okolicy 🙂 !!!
  • Wszystkie skutery od 15 kwietnia 2018 wyposażone będą dodatkowo w tylny kuferek z oparciem dla pasażera (ki?), mocowanie do telefonu i ładowarkę USB co pozwala na beztroskie podróżowanie 🙂
  • Organizujemy również dodatkowo dowóz skuterków do Was 🙂 w promieniu ok 30 km – dajcie znać, skąd chcecie ruszać, albo skąd odebrać … n
  • o skuter 🙂 i zjawimy się tam punktualnie 😉 .

Godziny otwarcia 9.00 – 18.00 🙂

Zapraszamy do kontaktu mailowego: box@skret.eu

Marek 😉

 

PS. Ponieważ, poza skuterkami, sami  jesteśmy wielkimi pasjonatami jazdy już „trochę większymi” maszynami (K1600GT, GS1200, ER500), serdecznie Wam polecamy dodatkowe szkolenia z technik jazdy jednośladem!

Wiedza przydatna na każdym etapie i poziomie zaawansowania każdego motocyklisty 🙂