SYLWESTER 2020/2021!!!

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA SYLWESTRA Z NAMI :)!!!

W tym roku Sylwester wypada wcale nie najgorzej, bo od środy :)!
Tak więc opisujemy moduł podstawowy, choć można przyjechać duuuużo wcześniej i zostać na duuuużo dłużej :). Część zawodników przyjeżdża już od 25 XII :), ale większość z Was zacznie pobyt pewnie od środy (27.XII) :). Jeśli mimo wstępu się nie zraziliście, to może poniższy opis sprawi, że nad wyjazdem podumacie tak na wszelki wypadek jeszcze chwilkę dłużej :).

Z przyjemnością przedstawiam Wam propozycję spędzenia tego dość świątecznego czasu z nami – sierściuchami :)!!!

.

30 XII Środa: przyjazd wieczorkiem, wymordowani po dniu pracy i podróży zostaniecie zakwaterowani i czas do kolacji… a po niej peeełna integracja :). Podzielimy się również od razu na dwie grupy w zależności od umiejętności i rozpiszemy konie na poranną jazdę. Potem bawimy się jak zwykle z umiarem :), mając na względzie następne wieczory, w tym Sylwestrową noc :).

.

31 XII SYLWESTER! Wstajemy bardzo powoli, ostrożnie i generalnie robimy wszystko szeptem :). Na śniadanko zapraszają mistrzowie kuchni: naprawdę nie jestem w stanie wypisać rzeczy, które będą do zjedzenia, a Wy nawet po przeczytaniu nazw nie uwierzylibyście, że to się je :). Następnie dla chętnych wycieczka do rezerwatu Cisów, lub kąpiel w bani. Ale żeby nie było tak błogo i sielankowo, mamy jeszcze w planie jazdy! Przed południem dla fanatyków i szaleńców trochę treningu na miejscu, a około 13.00 wracamy do nabijania brzucha przed wieczorną wyprawą! A będzie kupa roboty… z przewagą kupy (jak mawia starszyzna szczepu) :).
Jedzenie standardowo obłędne i praktycznie bez przerw na stołach, a

o 22.00 (DLA CHĘTNYCH) wychodzimy do koni i robimy wyprawę w nocny teren zarówno wierzchem, (ci, co mają ochotę na jazdę w siodle) jak i ci, którzy mają ochotę na wycieczkę w bryczce 🙂  ! JAK SIĘ UDA, TO Z POCHODNIAMI!!! Jako właściciele bardzo dużej ilości zwierząt jesteśmy tymi, co to nie są fanami fajerwerków 🙂

.

Ci, którzy po prostu nie palą się do koni, mogą się zachwycać tradycyjną PrzeZbójowością spaceru po lesie, podziwianiem nieba i ciszy – choć muszę przyznać że na ostatnim takim spacerze połowa naszych gości świeciła sobie telefonem pod nogi nie zauważając niczego dookoła. Druga połowa przeszła rozglądając się z przerażeniem, że wpierdzieli ich jakaś opętana wiewiórka lub poddrzewne rekiny… Polecamy przed przyjazdem do nas trochę Disneya pooglądać, zasięgnąć porady lekarza, lub farmaceuty i generalnie poczytać coś innego niż pudelek 🙂

.

GENERALNIE WSZYSTKO TO, to rewelacyjna przygoda i zdecydowanie niepowtarzalne przeżycie! Jazda leżąc na końskim grzbiecie, podziwianie gwiazd, pochodnie… sami zobaczycie :)!!!
Przed pierwszą kończymy spacery, jazdy i inne traumatyczne przeżycia: potem już tylko „wylizujemy rany”!

.

Niestety nie mogę Wam obiecać, że tak będzie! Dwa lata temu spędziliśmy go na sankach :), a jeszcze wcześniej po prostu w głębokim, ciemnym lesie, po kolana w śniegu, przy malutkim ognisku, słuchając sów nad brzegiem strumienia… ten zapamiętałem jako najbardziej „koński”.

.

Także, jak go spędzimy ostatecznie, zależy od pogody i od Was samych :)! TROCHĘ MI SIĘ MARZY, ŻEBY TEGO SYLWESTRA ZROBIĆ PRZY KOMINKU :)!
Tak, czy inaczej, kiedyś wrócimy do Ośrodka, a impreza Sylwestrowa trwa od zakończenia jazd aż do ostatniego zawodnika :). Na miejscu zapewniamy wyśmienite jedzenie, ogromne ilości szampana i oczywiście dooobrą muzykę…

.

1 I 2021 piątek, piąteczek, piątunio: No cóż… nie ma pośpiechu. Czeka nas cudowne powitanie kulinarne i bez względu na pogodę oraz samopoczucie ruszamy na spacer noworoczny lub szaleńcy do koni! Przed nami oczywiście wyprawa w głąb Borów, gdzie dotrzemy aż do „rezerwatu bobrów”, miejsca zupełnie odludnego, dzikiego… Tu czekać na nas będzie druga grupa, niewielkie ognisko i… no cóż, znów żarcie :). Po posiłku spacer powrotny oraz zmiana jeźdźców na koniach i droga powrotna do Ośrodka…

.

2 I 2021 sobota: to dzień albo dalszego relaksu dla tych, który chcą zostać do niedzieli i dłużej, lub dzień wyjazdu dla tych, którzy zgarnęli pakiety główny :). Koniec całej imprezy przewidujemy na około 16.00.

.

Pozdrawiam serdecznie
Marek

.

Byłbym zapomniał o cenach :):

Pakiet od środy wieczór do soboty (3 doby): z Królewskim Jedzeniem, zakwaterowaniem w przytulnych pokojach, masą jazdy konnej, ubezpieczeniem i wszystkimi atrakcjami to:

· 720 zł/1 osoba

lub

· 510 zł/osobę w pakiecie agroturystycznym 🙂

.

Zapraszamy serdecznie :)!!! Zespół Skręta 🙂