WIELKANOC 🙂 2020

TERMIN: 10 – 13 kwietnia 2020 :)! 

.

W tym roku Wielkanoc wypada tak, że dla odmiany mamy 3 dni wolnego – w tym oczywiście poniedziałek!!! 🙂 – znaczy Wy macie ;)!

.

Jest to doskonały moment, żeby zwiać z domu i spędzić te dni z nami!

.

W ramach pobytu zapewnimy Wam oczywiście zakwaterowanie w przytulnych pokoikach, wieczorny ogień w kominku, FANTASTYCZNE wyżywienie, pyszne wiejskie jaja “prosto od chłopa”, wędzone domowe wędliny i oczywiście dla chętnych jazdę konną :).

.

Dla mniej chętnych jeździectwu a bardziej nastawionym na PEŁNY RELAKS w Borach Tucholskich polecamy również, poza naszymi pokojami, fantastyczne NIETUZINKOWE HOBBITOWE PODZIEMNE DOMKI AGROTURYSTYCZNE!!!

.

DOMKI HOBBITÓW ulokowane są w odległości ok 30-80 metrów od naszego :).

.

Są to nowe domki z własnymi kominkami, ogrzewaniem, salonami, sypialniami i w ogóle 😉 – oraz oczywiście z łazienkami 🙂

.

Wyżywienie naturalnie w cenie pobytu 🙂

Zapraszamy serdecznie 🙂

________________________________________________________________________

Cena: „jeździecka” promocyjna za całą Wielkanoc to:

Proponujemy Wam 🙂 : 740 zł z wszystkim w pakiecie!!!

2 jazdy, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie itd

________________________________________________________________________

Pobyt w Ośrodku bez jazd (Agroturystyka :)), to kwota

530 zł za całe Święta!!!

(pełne, Świąteczne wyżywienie, zakwaterowanie etc.)

________________________________________________________________________

Cena pobytu w DOMKACH HOBBITÓW z pełnym wyżywieniem to:

np Hobbit 1 dla dwóch osób za całość to: 1142 zł :)!!!

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie:

                           www.hobbithouse.pl 

________________________________________________________________________

Dla ciekawskich przedstawiamy program pobytu 🙂

Piątek – Wy jeszcze nie tradycyjnie, ale jak większość ekip będziecie się zjeżdżać pewnie do północy :). Oczywiście będziemy na Was czekać z chlebem i solą. W każdym razie chleb i sól będą czekać :). Naturalnie poza chlebem i solą 🙂 będą również takie smakowitości jak: grzaneczki czosnkowe, grillowanie pieczareczki dla pań, różne mięsiwa dla panów oraz wiele innych przysmaków :)!

Po przyjeździe zostaniecie zakwaterowani w pokojach, będziecie mogli się przebrać, wreszcie rozluźnić… spotkamy się tradycyjnie w salonie przy muzyczce, kominku i grillu. Tego wieczoru przeprowadzimy wywiad środowiskowy :), ograniczając się do Waszej wiedzy o jeździectwie 🙂 oraz rozplanujemy jutrzejsze jazdy. Bawimy się do ostatniego zawodnika 🙂 – co wielokrotnie nas gubi :).

Sobota – Wstajemy tak, żeby zdążyć na śniadanie na godzinę 9tą. Pierwsze jazdy (maneż) to godziny 1000 i 11.30. Po nich w zależności od Waszych umiejętności rozpiszemy Was ponownie i po południu wyjazdy w teren. W miedzy czasie oczywiście obiadek. Tereny tradycyjnie od 15.00 przez 16.30 aż do 18.00.

Ale to nie wszystko – jeśli myślicie, że wyłgacie się marnymi 3 h jazdy, to jesteście w błędzie :).

Chcielibyśmy Was przygotować jednak na pewną REWOLUCJĘ JEŹDZIECKĄ. Pokażemy Wam, że nie łydki powodują ruszenie, że nie trzeba wkładać „grama” wysiłku w to, żeby koń pojechał kłusem czy galopem. Nie tylko będziemy jeździć od dosiadu, eliminować machanie łydkami i szorowanie własnym tyłkiem końskiego grzbietu. Dojdzie również nowy element, jakim jest praca z ziemi i „Połączenie”. Są to techniki, które bazują na obserwacji koni w stadzie, ich zachowań i relacji. W chwili, kiedy my zaczynamy patrzyć na siebie jak na konia, okaże się, że ich świat jest naprawdę nieporównywalnie bardziej zrozumiały.
Tak więc jeżeli tylko ktoś będzie miał ochotę, to serdecznie zapraszamy na dodatkowe treningi, które pozwolą bardziej zrozumieć konia, sprawią, że koń, którego sobie upatrzycie po pewnym czasie zacznie za Wami chodzić, szukając kontaktu i bezpieczeństwa.
Po jazdach oczywiście powrót do domu, chwila relaksu i zaczynamy wieczorną imprezę. Ponieważ dysponujemy własną mikro wyspą na mikro stawiku :), tak jak każdy szanujący się posiadacz wyspy :), postawiliśmy na niej altanę ogniskową :), grilla i wędzarnię :). Także wieczór nad wodą, w altanie, przy ognisku. Oczywiście tak fundamentalne sprawy, jak kiełbaski, karkóweczki i inne pyszności są niezmiennym i nieodłącznym atrybutem kolacji :). Znajdzie się u nas również zawsze coś dla wegetarian – od sałatek, sosów poprzez warzywne i owocowe szaszłyki na soi kończąc :). Będzie pysznie :).

Niedziela – to z pewnością dzień wielkich planów :). A planujemy przede wszystkim z rana jazdy – w zależności od Waszych chęci będzie to albo jazda terenowa, albo maneż :)! Następnie po należytym wytrzęsieniu zadków zabierzemy się za dopieszczanie naszego podniebienia :).
Nasza propozycja to oczywiście tradycyjnie doskonały posiłek, wycieczka do największego w Polsce Rezerwatu Cisów na spacer, a później wieczorna biesiada :)!!!
Postaramy się, żebyście pod koniec dnia krzyczeli na widok jedzenia :). Zapewniamy fantastyczne jedzenie, w tym również ogromny Biesiadny Półmisek Staropolski – także naprawdę przygotujcie się na WIELKIE ŻARCIE!!!

Poniedziałek – dzień nieco cięższego wstawania :). Zaraz po śniadaniu ruszamy do koni. W zależności od Waszych możliwości czasowych będziemy realizowali plan łączenia maneży i terenów, bądź też wszyscy pojedziemy w teren. Wasza decyzja i zawsze podejmowana jest na miejscu na bieżąco. Teoretycznie postaramy się zakończyć imprezę około godziny 16tej choć jeżeli tylko będziecie mieli ochotę, to możecie u nas zostać tak długo, jak Wam tylko odpowiada :).

Podsumowanie:

  • Ilość osób: około 18

  • Pełne wyżywienie: śniadanie o 9.00 (szwedzki stół), ok. 13.30 pyszny pełny obiad a po jazdach w okolicach godziny 19:00 kolacja łącząca elementy dodatkowego obiadu, grilla, kolacji i imprezy :).

  • Zakwaterowanie: W pokojach 2-osobowym, 3-osobowym i 4-osobowych z łazienkami + oczywiście DOMEK AGRO I DOMKI HOBBITÓW!

  • Ubezpieczenie: Każdy uczestnik pobytu jest ubezpieczony tak na jazdach na maneżu jak i w terenie, stajni oraz w domu. Posiadamy również szereg ubezpieczeń dodatkowych związanych z końmi, pobytem i wyżywieniem. Do wglądu.

  • Opieka dyplomowanych instruktorów: Każdy z prowadzących w naszym Ośrodku instruktorów jest dyplomowanym instruktorem, również ubezpieczonym.

  • Jazda konna: łącznie minimum 7,5 h podczas pobytu, czyszczenie, siodłanie, karmienie, plus dodatkowe szkolenia w zakresie Naturalnych Metod Pracy z Koniem czyli w sumie dla chętnych nawet do 12 h z końmi w trakcie pobytu – już zawarte w cenie pobytu!

Cena:

740 zł za osobę LUB 530 zł 🙂

Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą zacząć jeździć i robić to bezpiecznie, na doskonale przygotowanych koniach pod okiem specjalistów. Tych, którzy chcą powalczyć :), jak i również tych, którzy czują, że utknęli z jeździectwem w martwym punkcie a wiedzą, że jest COŚ JESZCZE!!!

.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Ośrodka Jeździeckiego „SKRĘT”.