IMPREZY FIRMOWE

Zakwaterowanie i wyżywienie to oczywiście podstawa, ale nie wszystko...

Jeżeli mamy ogarnąć więcej, powiedzcie, czego potrzebujecie...

HOBBIT4 (7)

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Nasze wyobrażenie agroturystyki to nietuzinkowe chatki Hobbitów! W efekcie powstały podziemne domki, z kominkiem, całoroczne i w ogóle przepiękne 🙂 ! Zapraszamy do nich w każdej chwili - LATEM I ZIMĄ!!! Zapewniamy kameralną atmosferę, ciszę i spokój. Łatwo...

DSC_0395

MULTIMEDIA & NAGŁOŚNIENIE

Wspaniały weekend przy świecach, winie oraz doskonałym jedzeniu? Albo wieczorna kąpiel w wielkiej bani pod dachem z sosnowego lasu... Lub oryginalne oświadczyny na białym koniu? Nawet ślub w plenerze i baza noclegowa. Na luzie to dla Was przygotujemy.

Bania-300x200

NASZE MINI SPA

Wspaniała, przestronna bania do kąpieli w gorącej wodzie pod gołym niebem jak również sauna tuż przy niej dają po prostu rewelacyjne możliwości relaksu. Wystarczy dać znać i wszystkim się zajmiemy. Świetna przygoda tak dla całych rodzin jak i dla par.

0001 (13)

DODATKOWE ATRAKCJE

Czyli ROWERY, KAJAKI, RYBY, GRZYBY, WYCIECZKI MOTOCYKLOWE, SKUTERKI KULIGI i masa innych atrakcji!!!

Zakwaterowanie i wyżywienie 🙂

 • W naszej ofercie przede wszystkim chodzi oczywiście o zakwaterowanie i wyżywienie. Tak to już w agroturystyce bywa ;), ale my wykraczamy poza ten schemat.

Zakwaterowanie obejmuje łącznie ok 60 miejsc noclegowych.

 • Dom Główny: (1+1), (1+1+1), (1+1+1+1), (1+1+1+1+1+1), 
 • Hobbit 1: (2+1) + ew. kanapa, 
 • Hobbit 2: (2+1+1+1) + ew. kanapa, 
 • Hobbit 3: (2+1+1) + ew. amerykanka, 
 • Hobbit 4: (2+1+1) + ew. kanapa, 
 • Hobbit 5: (2+1+1) + ew. kanapa, 
 • Hobbit 6: (2+1+1+1) + ew. DWIE kanapy, 
 • Domek Agro: (2+1), (1+1), (1), (1+1) + ew. kanapa

Wyżywienie: (ogarniamy na luzie dietę wegetariańską) 

Jest to oczywiście kwestia do szczegółowych ustaleń, ale podstawą są trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja). Posiłki nie są wydzielane ilościowo – każdy zje, ile chce 🙂 .

 • Śniadanie w formie szwedzkiego stołu plus wiele dodatków od kiełbasek pieczonych przez śledzie na milion sposobów po różne sałatki, 
 • Obiad dwudaniowy z deserem 🙂 . Obiady nie są porcjowane, można do woli brać dokładek 😉 .
 • Kolacja w formie szwedzkiego stołu lub biesiady przy ognisku i grillu. 

Wszystkie szczegóły i indywidualne prośby zawsze są omawiane przed przyjazdem. Ciasta, torty, napoje, potrawy nietypowe również jak najbardziej jesteśmy w stanie swobodnie przygotować. Mamy naprawdę doskonałą ekipę w kuchni 🙂 . Nie przygotowujemy kuchni wegańskiej.    

Multimedia, nagłośnienie i inne.

W Domu Głównym mamy duży, 100 metrowy salon z otwartym kominkiem. Znajdują się to przede wszystkim miejsca do jedzenia, ale nie tylko. Przy głównym, 30 osobowym stole zainstalowany jest profesjonalny system nagłośnienia THX Lucas Film oraz bardzo duży 62″ telewizor z chromcastem i wieloma udogodnieniami. W całym Domu Głównym jest WiFi światłowodowe. Sprzęt jest oczywiście do dyspozycji naszych gości w zakresie niezbędnym do realizacji zajęć. 

Ponadto przygotowujemy ogromną ilość zajęć dla naszych gości: jazda konna, bania, sauna, wycieczki do lasu na bezkrwawe łowy, bagna, kuligi, ogniska terenowe, nocowanie w plenerze, namioty imprezowe, czy takie szlagiery jak wozy terenowe, czy paintball.   

Serdecznie polecamy i gorąco zapraszamy do kontaktu.

Formularz rezerwacyjny - w zamyśle ma Wam ułatwić kontakt z nami 🙂 🙂 🙂

  Temat rezerwacji - proszę wybrać odpowiednie okienko.
  KONTAKT