POMYSŁ NA WSPANIAŁY ROMANTYCZNY POBYT!

Czy to na weekend w super klimacie, przy kominku, świecach i winie,

czy też wieczorna kąpiel w gorącej bani pod gwiazdami. Wszystko i wiele więcej zrealizujesz u nas 🙂 !

Romantico

Weekend
ROMANTYCZNY

2 dniowy pobyt w chatce Hobbitów. Rozpalony kominek, wino, kieliszki, świece, kwiaty czy inne dodatkowe życzenia? Wystarczy coś z atrakcji dodatkowych i będzie SZTOS. Absolutnie na luzie takie rzeczy ogarniamy.

0002

Pobyt 1 dniowy
ROMANTYCZNY

Czasami nie ma czasu a na romantyczny wieczór jest NAJWYŻSZA PORA! Niezmiennie proponujemy naszą rewelacyjną 😉 ofertę na fantastyczny wieczór we dwoje... (We dwie? We dwóch?). Będzie super!

0001

Bania a może Sauna? Twój pobyt, Twoje zasady.

Bania i sauna są u nas naprawdę rewelacyjne ponieważ sami je zbudowaliśmy 🙂 . Bania z gorącą wodą przy świecach, pod gwiazdami nie równa się z niczym. Sauna sucha, ulokowana tuż obok również daje masę przyjemności. Polecamy.

HOBBIT4 (7)

Zaręczyny, oświadczyny czy po prostu ŚLUB i Wesele!?

Chciałbyś oświadczyć się wbijając na imprezę na biały koniu? Albo zrobić coś jeszcze bardziej szalonego i po porostu się chajtnąć się w lesie? Zarówno zaręczyny, jak i zaślubiny realizujemy w Ośrodku i jego najbliższym otoczeniu!

002

Atrakcje
dodatkowe

Czyli wszystko inne, co możecie u nas robić poza popełnianiem wszystkich czynów wymienionych po lewej. Nie musicie brać ślubu, żeby z nich korzystać 🙂 . Serdecznie polecamy i oczywiście namawiamy do rezerwacji 🙂

Weekend ROMANTYCZNY przy kominku

 • Pobyt ROMANTYCZNY to przede wszystkim ciepełko, kominek, kwiaty, świece i szeroko pojęte atrakcje dodatkowe 😉 . W niektórych nawet i my weźmiemy udział ;). 

 • Chcesz zrobić swojej partnerce 🙂 lub partnerowi niespodziankę w formie magicznego pobytu w nietuzinkowej podziemnej chatce Hobbitów? A może właśnie wypada rocznica, urodziny lub inna, ważna data? Bez względu na powód, my jesteśmy tu po to, żeby wszystko wyszło super! Wystarczy nam powiedzieć, jakie macie życzenia i potrzeby, a my się wszystkim zajmiemy. Będzie potrzebny bukiet kwiatów, butelka konkretnego szampana? Świeczki, a może kadzidełko? Tort? Proszę bardzo! Przygotowujemy takie pobyty od lat i nie jest to problem. Oczywiście wszystko będzie przygotowane przed Waszym przyjazdem, świeczki odpalone a w kominku będzie czekał na Was ogień :).

  Serdecznie polecamy i oczywiście zapraszamy 🙂 . 

  Zapraszamy również pary będące w mniejszościowych grupach społecznych  – nasze drzwi są dla Was od zawsze otwarte 🙂 . 

Pobyt 1 dniowy ROMANTYCZNY

 • Powyższy opis Weekendu Romantycznego będzie tu odpowiedni, tylko całość będzie się zamykała w przedziale od godziny 18tej pierwszego dnia, do godziny 15tej dnia następnego 😉 . 

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu i jak zwykle polecamy 😉 .

Bania i Sauna

Do każdego pobytu można zamówić dodatkowo banię lub saunę, lub obie na raz :).  

 • Nasza Bania jest naprawdę duuuża (2,5 m3) :), ulokowana na świeżym powietrzu pod parasolem z sosen i ogrzewana piecem na drewno. Wieczorem, przy świecach i winie jest po prostu REWELACYJNA!!! W rzeczywistości im jest zimniej na zewnątrz, tym bardziej oszałamiający efekt siedzenia w gorącej wodzie i obłokach unoszącej się i otulającej Was pary. Marzeniem do tego jest padający śnieg :). Temperatura wody idealna to 40 stopni i zawsze taka jest :). W rzeczywistości temperaturę regulujemy pod Was, także czy wolicie cieplej, czy zimniej – tak właśnie będzie :). Dobrze jest ją zamówić przed przyjazdem do nas, ale można tez minimum 5 h przed kąpielą 🙂 . Tyle czasu potrzeba na jej przygotowanie 🙂 .
  Koszt imprezy to 150 zł na 2 godziny, lub 200 zł bez limitu czasu 🙂 .

 • Sauna!!! Piękna, drewniana sucha sauna z ogrzewana piecem elektrycznym. Tu czas nagrzania to już tylko 1 godzina 🙂 , więc czy to przed przyjazdem, czy w okolicach kolacji dacie znać o Waszym marzeniu wygrzania się i działamy 😉 .
  Także ten – relaks relaks relaks 🙂
  Koszt to 150 zł za godzinę, lub 200 za 2 godziny.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania 🙂 .

Zaręczyny, Oświadczyny, Ślub, Wesele!

 • Zaręczyny, czy Oświadczyny, to jeden z najważniejszych dni w życiu i zawsze chcecie, żeby wypadł doskonale. Jesteśmy tu dla Was. jeżeli tylko macie pomysł na aranżację, choreografię itd., MÓWCIE. Będziemy przygotowywać. Z naszej strony oczywiście takie szlagiery jak chatka, kominek są łatwe… Wyjdźmy jednak poza standard 🙂 . Nie umiesz jeździć konno, ale chciałbyś (chciałabyś) wbić na imprezę na białym koniu? Nie ma problemu!!! Podstawy ruszania, zatrzymywania i kierowania w stępie nauczymy Cię w godzinę!!! Wręczenie pierścionka po zmroku w magicznym kawałku lasu oświetlonym pochodniami? Łatwo 😉 . Te i wiele innych pomysłów na ten dzień czeka na Was w naszym Ośrodku 🙂 .

 • Ślub – to naprawdę Wielki dzień i świetnie by były zorganizować go na własnych zasadach! I tu wkraczamy my, cali na biało 🙂 . Proponujemy Wam zaślubiny w stylu Country lub np. Robin Hooda w ostępach dzikiego lasu. Mamy fantastyczną ekipę z Urzędu Stanu Cywilnego, która dopuszcza takie ekscesy, tak więc czy to konno, czy w lesie, czy w romantycznej Chatce Hobbitów – ślub będzie taki, jak sobie wymarzycie.

 • WESELE – również w doskonałym klimacie przyrody i natury! W zależności od potrzeb w naszym salonie z kominkiem wielkości małego samochodu lub w otwartym plenerze przy ognisku, grillu, fantastycznym jedzeniu, szampanie lub piwie z kija czy też jakkolwiek inaczej to sobie wyobrazicie. Mamy do tego łącznie ok 60 miejsc noclegowych i jesteśmy w stanie ogarnąć w pobliżu więcej 🙂 . 

Tu możesz sprawdzić dostępność terminów - Kalendarz jest jak najbardziej aktualny 🙂

Formularz rezerwacyjny - w zamyśle ma Wam ułatwić kontakt z nami 🙂 🙂 🙂

  Temat rezerwacji - proszę wybrać odpowiednie okienko.
  KONTAKT