WEEKEND W SIODLE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MARZĄCYCH O SPRÓBOWANIU JAZDY KONNEJ,
A CIERPIĄCYCH NA BRAK CZASU!!!!
RÓWNIEŻ TYCH, KTÓRZY  UTKNĘLI Z JEŹDZIECTWEM, A WIEDZĄ, ŻE JEST PRZECIEŻ COŚ JESZCZE!!!
Z PRZYJEMNOŚCIĄ POKAŻEMY WAM WSZYSTKIM „TROCHĘ INNY” ŚWIAT JEŹDZIECTWA

KTÓRĄ OPCJĘ WYBIERASZ :)?

PAKIET "FULL"
3 godziny czystej jazdy dziennie
 • Pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu
 • Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami
 • Zawsze opieka dyplomowanych instruktorów i trenerów – dzieci u nas jazd nie prowadzą!
 • Szkolenia metodami klasycznego ujeżdżenia (co nie ma nic wspólnego z hasłem „łyda, łyda!” a przede wszystkim z dosiadem) i naturalu (odruchy koni, patrzenie na świat ich oczyma, join up i całe morze innych tematów!)
 • DWIE JAZDY DZIENNIE PO PÓŁTOREJ GODZINY KAŻDA! PLUS NAUKA POPRAWNOŚCI CZYSZCZENIA, ZAKŁADANIA SPRZĘTU, ITD.
 • CENA 399 zł za wszystko powyżej :)!!!
PAKIET "NA PÓŁ GWIZDKA"
1,5 godziny jazdy dziennie
 • Pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu
 • Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami
 • Zawsze opieka dyplomowanych instruktorów i trenerów – dzieci u nas jazd nie prowadzą!
 • Szkolenia metodami klasycznego ujeżdżenia (co nie ma nic wspólnego z hasłem „łyda, łyda!” a przede wszystkim z dosiadem) i naturalu (odruchy koni, patrzenie na świat ich oczyma, join up i całe morze innych tematów!)
 • JEDNA PÓŁTORA GODZINNA JAZDA DZIENNIE. PONADTO NAUKA POPRAWNOŚCI CZYSZCZENIA, ZAKŁADANIA SPRZĘTU, ITD.
 • CENA 349 zł za wszysto powyżej :)!!!

TERMINY - CALUTKI ROK!!!

Od piątku wieczór do niedzieli po południu przez calutki rok (OD 20 CZERWCA DO 13 WRZEŚNIA ORAZ OD 16 STYCZNIA DO 28 LUTEGO WEEKENDY NIE ODBYWAJĄ SIĘ ZE WZGLĘDU NA OBLĘŻENIE MŁODZIEŻOWE 😉 )

MOŻNA PRZYJECHAĆ NA WIĘCEJ NIŻ 2 DNI – wystarczy powiedzieć, że chce się jeszcze dzień, dwa, trzy więcej posiedzieć… Wszystko da się zrobić.

Ponadto polecamy coś zupełnie nowego 🙂 – zwiedzanie Borów Tucholskich z grzbietu skuterka 🙂 !!!

SZCZEGÓŁY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MARZĄCYCH O SPRÓBOWANIU JAZDY KONNEJ, A CIERPIĄCYCH NA BRAK CZASU!!!!
Tych co chcą zacząć jeździć i robić to bezpiecznie, na doskonale przygotowanych koniach pod okiem specjalistów.

Również tych którzy chcą powalczyć :), jak i tych, którzy czują, że utknęli z jeździectwem w martwym punkcie, a wiedzą, że jest COŚ JESZCZE!!!

Pamiętajcie jednak o jednej, bardzo ważnej rzeczy; przyjeżdżając do nas naprawdę trzeba być nastawionym na intensywną pracę!

Z przyjemnością grając na nosie wszystkim, którzy twierdzą, że lonża powinna trwać 10 godzin udowodnimy, że w ciągu tych 6 weekendowych godzin nauczymy Was samodzielnych bezpiecznych i kontrolowanych zagalopowań jak również pojedziemy w teren… i uwierzcie – to nie są hasła reklamowe!

Fakt, czasem można się że tak powiem zmęczyć ale w końcu NIKT TU NA WCZASY NIE PRZYJEŻDŻA… 🙂

Przyjedziecie w Piątek o godzinie, która będzie dla Was najdogodniejsza! Doba pobytowa zaczyna się u nas o godzinie 18-tej, ale znając życie przyjedziecie około godziny 22 – też dobrze! 🙂 O której byście nie przyjechali, zastaniecie nas… pełnych werwy :), gotowych na wszystko :), a nawet w jeszcze gorszym stanie :). Kolację podajemy w w godzinach 20-21 :). A z całą pewnością będzie miło:): grill (palce lizać), sałatki, grzaneczki, kominek i fajna muzyczka :). Ale…

To dzień, kiedy nasi goście po raz pierwszy w trakcie tego weekendu zwątpią w istnienie opatrzności 🙂 i zaczną zastanawiać sie, czy to był rzeczywiście fantastyczny pomysł z tym przyjazdem :D. Wstajemy ok. 9 – śniadanie jest na 9.00 – więc powiedzmy, że pobudka o 8.56, chwila na odsapnięcie (5 minut?) i zaraz potem do koni!!! Ale nie wszyscy, ponieważ jest NIESPODZIANKA. Postaramy się Was małym drobiazgiem ZASKOCZYĆ :). Nie dość, że Wasza mała (zwykle 10 – 14 osobowa) grupka podzielona zostanie na dwie podgrupy po 5 – 6 osób, to dodatkowo spośród Was zostaną (niemal na ochotnika zresztą) wybrane 2 – 3 osoby do zupełnie oddzielnej elitarnej jazdy.

Uprzedzając pytanie – nie, nie trzeba być grupą zorganizowaną, można przyjechać indywidualnie – jak to ma miejsce w większości przypadków. Integrujemy się na miejscu :).

O godzinie 10.30 zacznie się jazda pierwszej grupy na maneżu. Następna grupa o 12.00 i męczymy Was dalej :). O 13.30 koniec jazd maneżowych i czas na karmienie koni (a tak :)). Trzeba będzie się spieszyć, bo o 14.00 obiad i 15.30 znów do koni… Tym razem tereny (chyba, że będą osoby na tyle początkujące, żeby nie dały rady… ale nie znam takich :)).

Tereny są najwspanialszą przygodą i zabawą chyba dla każdego jeźdźca, tak więc możecie się spodziewać wielu miłych chwil… chyba, że pojedziemy na „Rollercoaster” i „Zakręt Jadwigi (pozdrawiam :))” – wtedy zabawy będzie jeszcze więcej… a takich miejsc mamy dziesiątki :).

W okolicach godziny 18.30, po rozsiodłaniu koni, wyczyszczeniu ich i nakarmieniu możemy atakować łazienki i do kolacji :). Lub odwrotnie – naprawdę nie robi mi to różnicy :). Wieczór zapowiadamy uroczo: jedzenie zawodowe, gospodarze w miarę 😉 życzliwi i naprawdę… i właśnie :). Kładziemy się spać, jak nie będziecie już mieli sił…, czyli wcale nie tak późno, jakbyście podejrzewali :). Będzie ciepło :). Wracając do obolałych szczątków to – a… w sumie to przełożę to na jutro :).

Jak by to ująć… dla kilku osób będzie to “łagodne zaskoczenie”  lub ewentualnie powiedzmy: kolejna niespodzianka :). W każdym razie niespodzianka dla poszczególnych kawałków Was :). Ale nie ma się co martwić – zwykle mówi się, że do wesela się zagoi :)!!! Z własnego doświadczenia wiemy, że może? się zagoi, na pewno rozklepie, zrobi zielone, odpadnie i wyrośnie nowe  (Przyp. red. poz. 1). Tak więc naprawdę nie warto się przejmować :), spodnie na obolałe tyłki oraz okolice  i ruszamy :).

Wyruszymy „co koń wyskoczy” po lekkim śniadanku i z uśmiechem na twarzy (lub z grymasem go przypominającym). W zależności od pogody i Waszego planu powrotu do domu, proponujemy wyprawę konną nad jezioro, gdzie na bajecznym cyplu, pośród drzew możemy zasiąść przy ognisku i posłuchać ciszy  – lub pojedziemy zupełnie gdzie indziej :).

Proponujemy również postój w lesie z jakimś smakowitym, ciepłym posiłkiem :). Koniec imprezy przewidujemy na godziny 15 – 16.

Oczywiście jeżeli tylko ktoś ma ochotę zostać do następnego dnia, to SERDECZNIE zapraszamy :).
Tak czy inaczej będziecie musieli spędzić również i tego dnia 3 h w siodle :). Może być też sytuacja, że będziecie chcieli również w niedzielę powalczyć na maneżu. Wielokrotnie spotykamy się z sytuacją, że zamiast do lasu, wszyscy chcą poćwiczyć z końmi z ziemi, poprzyglądać im się i zrozumieć metody naturalne. Serdecznie na te ćwiczenia zapraszamy!

PODSUMOWANIE
 • Termin – każdy weekend przez cały rok (w tygodniu zresztą też – ale wątroba już nie ta).
 • Ubezpieczenie, opieka instruktorska.
 • Zakwaterowanie – nie jest to hotel ***** ale mamy łóżka, łazienki i klamki nawet ;).
 • Pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie, śniadanie kolacja szwedzki stół etc.
 • Grill i w ogóle pyszności :).
 • 3 h jazdy dziennie – nie wliczamy w to siodłania i nie stosujemy innych technik ściemniania. 3 h czystej jazdy!!!
 • Max 14 osób – umiejących powstrzymać się od większego wrzasku na widok konia 🙂
 • Całkowita cena za wszystko, co zawarliśmy w podsumowaniu to 399 zł za weekend w wersji full 🙂