NAJPIĘKNIEJSZE CHATKI HOBBITÓW I KRASNOLUDÓW!

DOMEK Z KOMINKIEM I NIELIMITOWANYM DREWNEM TO PRAWDZIWA PETARDA

A co Wy na to, żeby jeszcze dorzucić pełne, rewelacyjne wyżywienie? Da się 🙂

Wystarczy kliknąć zdjęcie, żeby obejrzeć konkretną Chatkę!

A-55-768x511

1. Hobbit
"TENEBRIS"

Chatka zaprojektowana w teorii dla 2-3 os. Duże łóżko małżeńskie i dodatkowe trochę mniejsze 🙂 . Oczywiście łazieneczka i kominek. Polecamy szczególnie dla osób lubiących klimat ciepło-norkowy. Przy kominku dodatkowa rozkładana kanapa, a za nią lodóweczka.

01

2. Hobbit
"VINARIAM"

Duża, 5 osobowa chata, 3 pomieszczenia + łazienka. Oczywiście jak wszystkie, całoroczna, ocieplona, ogrzewana kominkiem. Mały aneks kuchenny, na zewnątrz grill i miejsce do odpoczynku. Przy kominku dodatkowa kanapa :), także nawet 7 osób wejdzie… jak są małe 🙂

0001

3. Hobbit
"CAVERNA"

Chata 4 osobowa, nieco mniejsza niż Hobbit 2 ale większa niż H1. 4 osobowa, salonik, dwie sypialnie oraz łazienka. Tradycyjnie cieplutka, całoroczna z dużym oknem na świat 🙂 i pastwiska. Przy kominku kanapa „amerykanka” - w razie czego 😉

HOBBIT4 (7)

4. Hobbit
"URSA"

Chata 4 osobowa, nieco mniejsza niż H2 ale większa niż H3. Główna sypialnia połączona z salonem oraz dodatkowa sypialnia dla 2 os., łazienka. Z łóżka małżeńskiego widok na kominek. Przy kominku dodatkowa, wygodna, dwuosobowa kanapa.

008

5. Hobbit
"SILVA"

Genialna 4 osobowa Chata Hobbitów skryta w lesie. Jak zawsze absolutnie piękna, cieplutka i można w niej mieszkać cały rok :). Przy kominku oczywiście duża, wygodna kanapa, także i 6 osób wejdzie :). Ten domek jest w innym klimacie niż reszta.

Hobbit 6 (21)

6. Hobbit
"IGNIS"

Największa i już ostatnia z serii chatek w klimacie Baśni Hobbitowych. DUŻY, jasny salon z kominkiem i dwiema wygodnymi kanapami, stolikiem, sypialnia usytuowana tak, żeby z łóżka było widać kominek oraz dodatkowy pokój z aż trzema łóżkami pojedynczymi. Taras wychodzący niemal bezpośrednio na pastwiska.

003

7. Domek
AGRO

Tradycyjny, doskonale ocieplony, przygotowany na każdą pogodę zapewni Wam ciepełko i przytulność o każdej porze dnia i nocy. Cały wewnątrz wykończony drewnem posiada trzy pokoje na piętrze. Na dole znajduje się duża łazienka, przedsionek i oczywiście salon z kominkiem (wkład kominkowy, który ogrzewa cały domek).

002

8. DOM
GŁÓWNY

Wszystkie pokoje są z łazienkami z podłogówką. drzwi balkonowe, jeden apartament na balkon a jeszcze innemu przytrafiło się nawet okno dachowe, co sprawia wiele frajdy przy oglądaniu zarówno czystego nieba, jak i słuchaniu ulewy :). w Salonie na dole GIGANTYCZNY KOMINEK i wszędzie świece :). JEST SZTOS

Ale o co chodzi?

Nasza ukochana Agroturystyka Baśniowych Chat Krasnoludów i Hobbitów to miejsce powstałe z zapomnianej przez świat leśniczówki. Cały nasz Ośrodek schowany jest w lesie i pomimo sporej powierzchni niemal 20 hektarów, zaprojektowany jest w formie przytulnej mieszaniny pastwisk dla koni, terenów leśno-trawiastych z chatkami, lasów oraz stawu 🙂 . 

GŁÓWNE ZALETY NASZEGO NAJWSPANIALSZEGO ZRESZTĄ NA ŚWIECIE SIEDLISZCZA 😉 TO:

 • Wypoczynek na miejscu – pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i dwupokojowy apartament, również z łazienką – to  w domu.
 • Cieplutkie, wygodne CHATY HOBBITÓW. Każdy domek z kominkiem, w większości mikro aneks kuchenny, grill przy domku, ławeczka, hamak, a za oknem konie… ech… 
 • FANTASTYCZNE JEDZENIE! Przygotowywane przez (moim zdaniem) fanatyków doskonałej kuchni!
 • Cisza i spokój, które pozwalają dostrzec piękno rzeczy malutkich i ulotnych, będących zwykle poza naszymi zmysłami.
 • Wprost niewyobrażalne możliwości dla grzybiarzy. Mamy naprawdę dużo lasu 🙂 i grzyby po prostu są. Tylko, że trzeba wcześnie wstać… 🙂
 • Ryby – cóż… nie znam się na rybach i nie powiem, że jest pełno. Wiem natomiast, że wędkarze są, kompleksy jezior są i wiem nawet, gdzie można wykupić pozwolenia :). ALE! Mamy własny staw z przygotowanym miejscem do wędkowania i można złowić karpia i masę… eee Karasi Złocistych. Ja w każdym razie takie coś wyciągam 🙂 – i wrzucam… na zmianę.
 • Istnieje możliwość zwiedzenia „kilku” wspaniałych miejsc w Borach Tucholskich. Niektóre są skansenami, inne pomnikami przyrody a z wieloma wiążą się po prostu jakieś legendy. Czasem (moje ulubione) są to zwyczajnie najpiękniejsze miejsca jakie można zobaczyć… i nikt ich nie nazywa, nikt nie nanosi na mapy – całe szczęście.
 • Praktycznie stała opieka kogoś z naszej ekipy – wszyscy tu mieszkamy, więc w każdej chwili można do nas podejść i poprosić o pomoc choćby w rozpaleniu w kominku 🙂 .
 • Domowa, kameralna atmosfera 🙂. Cóż, tego nie da się opisać, tego trzeba doświadczyć, ale zapewniamy, że tak jest… 😉

Kalendarz jest jak najbardziej aktualny 🙂

Formularz rezerwacyjny - w zamyśle ma Wam ułatwić kontakt z nami 🙂 🙂 🙂

  Temat rezerwacji - proszę wybrać odpowiednie okienko.
  KONTAKT