Chatka 1 Hobbit "TENEBRIS"

Przepiękny podziemny domek z kominkiem - 3 osobowy, choć widywałem w nim więcej 😉

Chatka „TENEBRIS” czyli „MROCZNA”.
Wbrew przypuszczeniom jest to całkiem spora chatka posiadająca przedsionek, salon z kominkiem i łazienkę :). Salon jest duży, wygodny i umiarkowanie wysoki :). W salonie postawiliśmy mega wygodną sofę, dzięki czemu można walnąć się tam z książką i ściemniać gapiąc się w kominek. Wszystkie elementy wyposażenia domku (meble) zostały zrobione z litego drewna przez nas samych w Ośrodku.

Do Waszej dyspozycji jest jeszcze oczywiście łazienka (niziutkie przejście) i przestronna sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim oraz łóżkiem „plus”, że się tak wyrażę :). Chata „TENEBRIS” wyposażona jest w swój zbiornik na gorącą wodę, której nigdy nie zabraknie, oczywiście kominek, stały zapas drewna i w ogóle jest mega przytulna!

Te rzeczy (mamy nadzieję) sprawią, że pobyt w naszej ulubionej Chacie Krasnoludów pozostanie Wam w pamięci na długo 🙂

Ponadto trzeba koniecznie dodać, że domek został zaprojektowany i zbudowany w taki sposób, żeby nasi goście mogli spać głową w kierunku północy , co zapewnia genialny sen. Ponadto pod pokrywą lekkiej ziemi i przy zastosowaniu bardzo nowoczesnych okien możemy Was zapewnić,  że w takiej ciszy jeszcze nie spaliście – oczywiście można usłyszeć trzask ognia w kominku, ale poza tym…. nic!

Galeryjka 😉 wybranej chatki

Kalendarz tradycyjnie do weryfikacji dostępności miejsc - jest oczywiście aktualny 🙂

Formularz rezerwacyjny - w zamyśle ma Wam ułatwić kontakt z nami 🙂 🙂 🙂

    Temat rezerwacji - proszę wybrać odpowiednie okienko.
    KONTAKT